l300

Shitet nga: krist 14 Jan 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: L300
shitet mitsubishi ne gjendje te rregullt dhe shum i ruajtur beje edhe ndrrim me ndonje veture me te vogel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim