Opel Astra -11

Shitet nga: jeton Dje 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR   7 900 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes Opel Astra 12 muj 2011 2.0 cdti
posedon xenon me led pulla vollan klimatronik
karikat me nxemje line assist per vija bardha
tempomat senzor pasqyre senzora para dhe mas
sport. edition modeli vetura osht. pa dogan tabela gjermanis 2 qelsa gjendje perfekte ose viber
0037745549548
045634534 Qmimi Fix mos thir a bon ma lir edhe jo ndrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim