Renault Laguna 1.9 dci -03

Shitet nga: Laguna 17 Sht 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
Shitet Renault Laguna 2003 1.9 dci ne gjendje shume te mire, me 202000km, dizel, krimatronik, pasqyret ne rryme, xhamat ne rryme, abs, airbag dhe shume sende tjera. Regjistrim deri me muajin 12/2016. Cmimi i volitshem. Per ma shume info thirrni ne numrin e telefonit, viber... Mundesi ndrrimi, varesisht nga oferta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim