Autolarje

Shitet nga: Azem Shala 04 Dhj 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Autolarja ka shtypje shumëte madhe dhe esht ne gjendje te rregullt ,komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim