Dyer per dhoma 90cm X 200m ne zbritje 049200094

Shitet nga: Labinot 29 Nën 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shesum dyer per dhoma 70euro dyer te hyrjes 100euro dyer te kuzhinav me gjom 70euro dyer te banjos 60euro si dhe dritare me te gjitha dimenzjonet si dhe me lloj lloj ngjyre dyret me qimime prej 60-150 euro si dhe dritaret me qmime prej 15-35€ ju mirpresum 045327459 ne viber 049200094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim