Mikrovale dhe grill gjermane panasonic TE BLERIMI

Shitet nga: 044 393 018 07 Pri 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Mikrovale dhe grill gjermane panasonic
ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim