Modul juzi sound 32 mb

Shitet nga: juzi sound Sot 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shes modulin juzi sound 32 mb me ngjyra perfekte send perfekt per te gjithe muzicientet 2016 qmimi eshte 500 e fix
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim