Skija snowboard salomon,head,scott,fischer

Shitet nga: salahudini Dje 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shiten skija dhe snowborda me qmim te voliteshem jon firmes ma te njohur boteror,SALOMON,HEAD,SCOTT,FISCHER,dhe firma tjera
Qmime: SKIJA KOMPLET ME QIZME - 150 EURO
SNOWBOARD KOMPLET ME QIZME -250 EURO
Qizme dhe snowboard jan te reja!
SKIJA PER FEMI TE REJA KOMPLET ME QIZME-90 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim