Snowboard Rossignol 150cm

Shitet nga: And 16 Shk 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shitet snowboard-i me kepuc numer 42-43 dhe markera komplet.
Eshte i ruajtur dhe ka pak te grithura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim