Tepiha per fushe futbolli

Shitet nga: alban 06 Pri 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Sport me top
Shes tepiha per fushe futbolli ne gjendje shum te mire dhe pak te perdorur me madhsi 21 me 45
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim