A04. Shitet Banesa moderne prej 107 m2 ne peje

Shitet nga: Eduardo 05 Dhj 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Pejë
Shitet banesa ndertim i ri Dhe gati per banim banesa renditet tri dhoma gjumi sallon dy banjo dy ballkona është punuar me standarte evropiane posedon lift dhe qasje ne shume sherbime jetike per jete jumirepresim Vala 045953112 +37745953112 banesa gjindet tek stacioni trenit në peje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim