A04.Banesa 61 m2 tek stacioni trenit Peje

Shitet nga: Eduardo 02 Dhj 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 61 m2
Komuna: Pejë
Shitet banesa ndertim i ri Dhe gati per banim banesa renditet një dhomë gjumi sallon banjo shpajz dhe ballkon ka nje pamje shume te bukur nga bjeshk dhe malet e larta të qytetit jumirepresim Vala 045953112 Viber +37745953112.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim