AGENCY HOME VIP SHET BANES 60m2 kati 5 vetem 23mi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP-a 05 Dhj 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Pejë

Agjencioni per patundshmeri HOME VIP
SHET BANESEN NE LAGJEN TE STACIONI I ATOBUSAVE
MBI Dr DHEMBI KATI 5 pikrisht mbas GRETE 1
BANESA KA 60 M2
KA 2 DHOMA GJUMI
KA 1 SALLON
KA 1 KUZHIN
KA 1 KORIDOR
KA 1 SHPAJZ
KA 1 BANJO
KA 11m2 Podrum .
BANESA ESHT KOPLET E RENOVUAR DHE NE GJENDJE SHUM TE MIR QMIMI ESHT 23 mi euro..
Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim