BANESA 96 M2 NE QENDER

Shitet nga: B.Lajqi 09 Maj 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender te Ura e Gurit
Sipërfaqe: 94 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Pejë
BANESA KA 95 M2, GJENDET NE QENDER TE PEJES, TE URA GURIT, NDERTIMI I RI, NE KATIN E 6, ME NXEMJE QENDRORE
SALLON KUZHIN
DY DHOMA TE FJETJES
KORIDORI, BANJO, SHPAJZI DHE DY BALLKONE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim