Shitet Banesa

Shitet nga: Zija 10 Tet 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 42 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Pejë
Shitet Banesa e mobiluar 42m2 e cila posedon nje dhome gjumi, sallon se bashku me kuzhine si dhe banjo. Banesa eshte e renovuar. Gjindet afer Rrokaqiellit si dhe posedon bodrumin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim