HOME VIP NDRRON 2SHPI VJEN AUSTRI U SHITENNNNNNNN

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP 28 Nën 18:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: VJEN AUSTRI
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Pejë
JAN SHIT JU FALIMINDERS.....


AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI-HOME-VIP-a ka ne shitje NE VJEN TE AUSTRIS- ne qytetin gmnd-no 9 ari troll me 2 shtepija te banushme dhe shum ne gjendje te mir dhe ne nje pozit fenomenale si per banin ashtu edhe biznese te ndryshme sepse nodhet mu ne rrugen krysore GMUNDNO qe lidh vjenen me kufirin me QEKIN keshtu qe nodheten en kufi me QEKI vetem 5 min larg kufirit ifrastruktur e plot vetem 5 min larg nga qyteti SHTEPIT kan te instalur GASIN e qytetit per nxemeje plus ka RRYMEN E Fort shum andaj ne qoft se deshironi nje shtepi ne AUSTRI gmnd -no vetem 150kl larg nga WJENA vlen te ceket se keta 9 ari qe posedojm ne ket vend te bukur mun te bejm nrrim me BANESA apo SHTEPI APO TROJE NE QYETIN E PEJES JU MIRPRESIM
Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsap . Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminders .

QQWWAA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim