HOME VIP SHTEP NE PEJE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP 05 Dhj 18:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Pej te stacioni i atobusave
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Pejë
AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN E RE me 1.80 ari
Agjencioni per patundesheri HOME VIP shet shtepin ndertim i ri në lagjenë mbi stacion të atobusave
Trolli ka 1.80 ari
Shtepija ka afersisht 200m2
Shtepija ka ket renditje
Kati i - I -
1 sallon
1 dhom pritje
1 banjo
1 koridor
Kati - II -
1 sallon madh
2. Dhoma fjetjes
1 koridor
1 ballkon ( taras ) madhe .
Shtepija ka izolim dyret nga bungu dritaret pllastik gjermone, laminat gjermon mbrenda e punuar me gips.
Trolli ka
Uj
Rrym
Kanalizim
Tv kabllovik
Tel fix
Anda ju që deshironi nje shtepi ndertim i ri me 1.80 ari vend ne një pjes te qytetit shum te preferuar me një pamje shum te bukur me pronari shqipetar perkthimi i menjehershem mos hezitoni na kontaktoni sa më par ju mir presimë .
---- AGENCY HOME VIP -----
Ju mund te na kontaktoni ne zyret tona
Adresat elektronike tona ne Facebook
Ne imell add -agency_home_vip@hotmail.com
Ne Imell add enis_be07@hotmail
Apo ne NR e Tel 0037744699964 dhe 0038649699964
Ne VIBER & TANGO & Whatspp
ju faliminders e ju mipret KOMPANY -HOME- V.I.P
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim