SHTEPI 2 KATESHE VITOMIRICE-PEJE

Shitet nga: Arijaniti 02 Dhj 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: vitomirice
Sipërfaqe: 160 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
Shitet shtepija 2 kateshe (pa meremet) ne Vitomirice perballe Salles se Dasmave "ELEGANCA" nja 50 metra nga magjistralja Peje-Istog-Mitrovice,
Shtepija ka 160m karore me garazh dhe 5- 10 ari truall, sipas deshires, shif foton, ka rrymen dhe ujesjelles.


Per me shume informata tel. ne Zvicer: 0041762356588 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim