Shtepi Vitomirice Peje

Shitet nga: naseri 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 900 EUR

Komuna: Pejë
Shes shtepin e sapo ndertuar ( pa meremet ) ne Vitomirice, afer domit ne drejtim te banjes 300 m larg magjistrales Peje-Istog-Mitrovice.
Shtepia eshte e ndertuar me standarde dhe plan zvceran, ka afro 160 m2, Kati perdhes ka sallonin e madh dhe kuzhinen me salle ushqimi qe kan dalje ne terrace, banjo me WC dhe nje dhome pune (ose fjetje).
Kati lart ka nje dhome te madhe (sallon)me ballkon dhe dy dhoma fjetje, dhe banjo e WC. Ka gjithashtu edhe garazh per nje vetur.
Qmimi shume interesant, 39900 euro me 5 ari truall, ka mundesi diskutimi, per me shume informata tel. i pronarit ne Zvicer 0041793148702
NE FOTON 1 DUKJA E SHTEPIS PASI TE MEREMETOHET.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim