Shes pllacin me siperfaqe 9.5 ari.Vitomerice Peje

Shitet nga: Shefqet Dje 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Vitomericë
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Pejë
Pllaci gjindet ne magjistralen Peje Rozhaje me saktesisht rreth 100m ne largesi te rrethit tek shkolla e Mesme Ekonomike Ali Hadri.Parcella Ka dalje ne rrugen kryesore dhe . Per me shume ju lutem kontaktoni ne numrat e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim