TRUALLI 7 ARI BUZE RRUGES KRYESORE

Shitet nga: skendo 12 Mar 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Adresa: Vitomirice
Sipërfaqe: 710 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Pejë
Trualli-pllaci 7 ari ne qender te vitomirices buze magjistrales Peje-Banje eshte shume i pershtatur per çdo lloj biznesi, ka 18m gjeresi buze rruges kryesore, ka ujesjellesin dhe rrymen elekrike¨, çmimi 58000 euro ose sipas marveshjes.
mu lajmeroni ne tel.+41793148702 viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim