VITOMIRICE REONI III PARCELAT

Shitet nga: Bujari Dje 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   2 800 EUR

Adresa: vitomirice
Komuna: Pejë
Shes disa parcela nga 5 ari, 7 ari dhe 10 ari me qmim shume te ulet, 2500 euro /ari.
Parcela gjendet 20 m nga rruga kryesore Peje-Banje-istog, eshte prone shqipetare dhe ka ujesjellesin edhe elektricitetin.
Per me shume informata ne tel. +38649716607 -viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim