BIZNESI SONY PLAYSTATION

Shitet nga: Playstation 13 Dhj 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet biznesi sony playstation në ulpianë te aleanca.Biznesi është me të gjitha paisjet dhe në funksion dmth puna vetëm vazhdohet.

Nuk ka nevoj për investim sepse paisjet janë thuja të reja.

Me një profit mujorë nga 1200 deri 1800.


Për më shum kontaktoni në email.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim