Instalim falas i programit per kafiteri restorant

Shitet nga: Programe 04 Shk 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Bejme instalime falas te programit per menaxhim te bareve/lokaleve me tavolina (restorant, kafiteri, embeltore, piceri, pasticeri, fast-food, disko-klub, etj). Programi funksionon me te gjithe printeret fiskal.

Per instalim te programit (softuerit) dhe trajnim per perdorim te tij, duhet te sjellni kompjuterit tuaj ne zyrat tona ne Prishtine nga e Hena deri te Premten ne mes te ores 9:00 dhe 17:00. Kompjuteri rekomandohet te kete 2GB RAM dhe te jete funksional. Programi jepet falas per 1 muaj dhe nese ju pelqen mund ta bleni per 400€. Ne cmim perfshihet garancioni dhe mirembajtja per 1 vit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim