Instalim i programit per market barnatore..

Shitet nga: Programe Dje 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Bejme instalime te programit per menaxhim te shitjes ne Shitore (market), Butik, Barnatore, Librari, Punëtori, Ordinance, Argjendari, Mobilieri, Sallon, Kozmetike, Mishtore, Agjension, etj. Programi funksionon me te gjithe printeret fiskal.

Per instalim te programit (softuerit) dhe trajnim per perdorim te tij, duhet te sjellni kompjuterit tuaj ne zyrat tona ne Prishtine nga e Hena deri te Premten ne mes te ores 9:00 dhe 17:00. Kompjuteri rekomandohet te kete 2GB RAM dhe te jete funksional. Programi jepet falas per 1 muaj dhe nese ju perleqen mund ta bleni per 250€. Ne cmim perfshihet garancioni dhe mirembajtja per 1 vit.Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim