Market.Shitet malli ushqimor per market bej ndrrim

Shitet nga: Prishtin 28 Sht 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Per arsye familjare e kam mbyll marketin dhe po e shes materialin qe e kam. Materiali eshte i mir dhe me afat per me teper mund te vini dhe ta shihni. Vlera e materialit eshte rreth 1500 euro me qmime te furnizimit. Mund te bejm edhe ndrrim me naj kerr te kesaj vlere ose me naj sen qe me hyn ne pun.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim