Program i avancuar per menaxhim te restoranit

Shitet nga: Programe 16 Sht 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shesim softuerin/programin e avancuar per menaxhim te bareve/lokaleve (restorant, kafiteri, embeltore, piceri, pasticeri, fast-food, disko-klub, etj). Programi funksionon me te gjithe printeret fiskal.

Per instalim falas te programit (softuerit) dhe trajnim per perdorim te tij, duhet te sjellni kompjuterit tuaj ne zyrat tona ne Prishtine nga e Hena deri te Premten ne mes te ores 9:00 dhe 17:00. Kompjuteri rekomandohet te kete 2GB RAM dhe te jete funksional. Programi jepet falas per 1 muaj dhe nese ju pelqen mund ta bleni per 400€. Ne cmim perfshihet garancioni dhe mirembajtja per 1 vit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim