aktiviteti vello per shitje dhe me qera

Shitet nga: vello 05 Tet 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
aktiviteti vello per shitje dhe me qera

- Shes 9 cop vello te reja
- te ardhura nga jasht

qmimi shum i mire vetem 50 euro copa

shiten ne total (mundesi nderrimi)

shiko ne facebook

https://www.facebook.com/vellomeqeraprishtina/

tel viber 044 456 800
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim