DEPO ,ZYRE ,BANES e gatshme per biznes

Shitet nga: Ardit 18 Shk 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Km 7 prishtine
Sipërfaqe: 25000 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo

Kategoria :
Patundshmëri/Shitje: Objekte Afariste
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
25000 m²

Përshkrimi
Objekti buze rruges 25 ari parcela afer rrethit rreth te qmi-se 200 metra i pershtatshem per cdo lloje veprimtarie,me objekt modern depo zyre dhe banes, te gjitha me kamera me alarm sigurie me gjenerator, rruga e shtruar tersisht me kubeza , uje kanalizimi te gjitha te instaluara objekti ka rreth 700 m2 zyret e gatshme banesa ne katin e 3 e mobiluar tersisht me cdo gje banjo me jakuzi sallon kuzhin etj me 1 fjale eshte tersisht e kompletuar te gjihe dokumentacioni eshte i gatshem me leje ndertimi, gjindemi ngjit me fabriken e djathit MAGIC ice

Vetem Bleres Serioz-- NR per kontakt 044-401-703
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim