Depo me qera 6km jasht Prishtines

Shitet nga: atdhe 04 Jan 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
jap me qira objekti 3500 m2 depoja ndahet ne 3 holle ka 1500m2 pa asni stub ne midis dhe pjesa e kaltert me 30 zyre dhe disa salla me wc te veta ka parking 40 ari plus 1 ha tok per shfytzin ka klima kamerat ,sistemin e zertit dhe te zjarit,nxemjen me naft+rezervarin e 10.000 litrave nen tok ,trafon e vete, etj. ipershtatshum per qdo veprimtari depoja gjindet 6 kilometra larg qytetin ne fshatin Mazgit ne tel edhe ne viber mund te kontaktoni PER TI KERKUAR VETURAT TONA ME LEHT

NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE 044422323
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim