Objekti ipet me qira 500 m2 ne Qagllavic

Shitet nga: Objekti me Qira Dje 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Depo
leshohet me qira objekti me siperfaqe prej rreth 500m2,i cili gjendet ne afersi te rrethit te Çagllavices,i pershtatshem per cerdhe depo,fabrike,restaurant,shtypshkronje..

Objekti eshte dy katesh dhe posedon edhe vend per parking te mjaftueshem

mund te leshohet me qira edhe me kate,mvaresisht nga kerkesa.

Çmimi: 600euro

tel:
044358416


e-mail:grandimpex@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim