Lokali Qender Tregtare Posta e Madhe

Shitet nga: ismet 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

128 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHitet ose ndrohet Lokali afer postes kryesore qendra tregtare siperfaqe 61 m2 dhe 50 m2 teras Lokali eshte i regulluar bukur eshte me dokumentacijon qe nga viti1994 lokalu edhte i leshuar me qera afat gjat qmimi me te gatshme 128000 euro ka mundsi marveshje dhe 148000 euro per ndrim ndrim banes shtepi ose troll. Kontakti tel, viber dhe Whatsapp +38649131113 ju mirpresim dhe tel. 044131113
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim