Lokali ne Ulpian

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 21 Tet 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Ulpian
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Lokali ne Ulpian - Kodi 0366

Lokacioni: te Ina Petrol afer Holliwudid

Siperfaqe: 50 m2

Kati: Perdhes

- E renovuar

- Lokali i pershtshem per qdo lloj veprimtarie

Çmimi 60.000 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000

Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina

Email: agjensioniprishtina@hotmail.com

Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim