Ambient biznesi ne Tirane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH "Orchidee" Sot 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
2) Tirane : Zona e bllokut , shesim ambient biznesi.

Në zonën e bllokut, shitet ambient biznesi me sip. 200 m2. (90 m2 wandergrand + 110 m2 kati pare) E përshtatshme për banim si dhe per punishte embelsirash furre buke,labortor, bar-kafe, PUB , klinikë, bar-bilardo, magazinë, studio skulpture, pikture, fotografike,kazino etj.(Prona ndodhet brenda bllokut te banimit )
Cmimt: Sip.110 m2 x 1300 euro/m2,Sip.90 m2 x 500 euro/m2, por diskutohen.

N.SH "Orchidee"
044 953 033
049 506 141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim