Depo-Lokal me Qira te Teatri Dodona

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 21 Tet 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal me Qira te Teatri Dodona

Lokali gjindet 100 M larg Teatrit Dodona

Siperfaqja 100 m2.

Qmimi 200 Euro i diskutueshem

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000

Facebook: agjencioni prishtina

Email: agjensioniprishtina@hotmail.com

Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim