Dyqan prej 61.3m2 ne Bregun e Diellit

Shitet nga: arbresha 18 Krr 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR   100 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shes lokalin 61.3 metra katror dhe podrum 45 metra ose e ndroj me banesa ne prishtine,lokali gjendet te banesat e bardha eshte i pershtatshem per qdo lloj veprimtarie,eshte i leshuar me qira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim