Dyqani në Bregu i Diellit

Shitet nga: Agjencioni Ylli Dje 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqani në Bregu i Diellit me 33m2

çmimi: 3000Eurom2 i diskutushem

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim