Ipet lokali me qira ne arberi dragodan 270 m2

Shitet nga: ibni latlfi 17 Qer 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet ne arberi te komuna e re dhe ka mundsi te ndahet ne 135 m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim