Kerkoj Depo me Qira

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 08 Mar 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Kerkoj Depo me Qira
Lokacioni: afer qendres Prishtines
Siperfaqe: 120 m2 +
Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim