LOKALE ME QIRA AKTASH II

Shitet nga: Viber +37744404811 15 Gsh 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalet per zyre ordinanc, depo te barnave etj...
Lokalet gjenden ne aktash II afer universitetit Iliria 20 meter .
Lokalet njeri ka 90 m2 dhe 3 te tjera nga 40 m2 .
Lartesia 3 meter.
Kane ngrohje qendrore
ventillim
Kontakt Viber: +38649759121
044175666
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim