LOKALI 75 m2 NE PRISHTINE

Shitet nga: privat 25 Dhj 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Lagjja Dodona : Rr. Mustae Kruja . afer xhamis
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet mbrapa teatrit kombetar
Afer xhamis 4 llullat
045 200 110


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim