LOKALI NE QENDER

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH "Orchidee" 04 Gsh 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjindet ne qender ne sheshin "Nene Tereza".
Per me shume na kontaktoni ne nr 044 953 033
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim