Leshohet lokali me qera te Sh.F."Elena Gjika"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"HOLDING" Sot 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   48 750 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
- Leshohet lokali me qera afer Shkolles Fillore "Elena Gjika" - rruga "Emin Duraku ". Lokali ndodhet ne bodrum te objektit me hapesire rreth 120 m2 -Posedon ngrohje qendrore ,banjo, ventilim si dhe ka nje ka nje zyre te ndare brenda lokalit .


PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPITE , TROJET TONA ME LEHTE
NE KATRORIN "CFARE KERKON" SHTYPE : HOLDING


AGJENSIONI PER PADUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim