Leshohet lokali i renovuar me qera ne Aktash#iBRO

Shitet nga: flakon 28 Pri 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qera ne lagjen Aktash tek fakultetet.Lokali eshte i sapo-renovuar dhe me kushte super te pershtatshme per biznes.Ka hapesir te mjaftueshme dhe eshte ne vend me se te pershtatshem.

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat:

045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim