Leshohet me qera lokali ne breg te diellit

Shitet nga: Lokali 24 Shk 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali eshte 120m 2
I pershtateshem per veprimtari te ndryshme
Gjindet ne B diellit rr. hilmi rakivica


Qmimi me marrveshje
Per info
044765454 + viber
049765454
Qera
Biznes
Shitore


Lokal
Shitore
Afarizem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim