Leshonen lokalet me qira nga 24 m2 2 ing

Shitet nga: Sahit Rexha 11 Krr 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jane 3 lokake
leshohen me cmim shume te leverdishem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim