Lokal 22m2 n'Ulpiane ne rrugen kryesore Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta 19 Sht 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 22 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali e ka fleten poseduese,i pershtatshem per shum veprimtari,ndodhet ne katin e dyte!Informata 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim