Lokal 28m2 ne qender te 4 llullat Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta Sot 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Adresa: 4 llulla
Sipërfaqe: 28 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ka 28m2 eshte i leshuar me qera ndodhet ne katin e pare.Informata 044 556777(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim