Lokal 55m2 ne qender te 4llullat Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta Sot 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ka 55m2 ndodhet ne vend te mire,cmimi per m2 eshte 2400(i diskutueshem)informata 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim