Lokal 79m2 ne Ulpiane te Beni-Dona!Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mentor Sot 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

225 000 EUR

Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 79 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali eshte i pershtatshem per shume veprimtari,ka flete poseduese,ka dy hyrje-dalje,ka qira prej 1000Euro ne muaj.Informata 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim